Nawigacja: Doradztwo Techniczne-Utrzymanie Ruchu

Doradztwo Techniczne-Utrzymanie Ruchu

Program kompleksowego doradztwa technicznego

 

AED Polska Sp. z o. o. zajmuje się doradztwem technicznym oraz przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do wykonania szeregu czynności diagnostycznych związanych z oceną stanu technicznego obiektów oraz urządzeń technicznych.

Ponadto wspieramy naszych bieżących i przyszłych Klientów poprzez propagowanie wiedzy z zakresu prawodawstwa, obowiązków utrzymania technicznego oraz bezpieczeństwa funkcjonalnego, wynikającego z aktualnych oraz nowowprowadzonych przepisów krajowych oraz europejskich. Organizujemy szkolenia i konferencje, a także prowadzimy bezpośrednie doradztwo prawno-techniczne z zakresu utrzymania ruchu w tym Preventive Maintenance, optymalnych technik diagnostycznych, innowacji technologicznych oraz optymalizacji wykorzystania zasobów technicznych.

Na przestrzeni ostatnich lat zaobserwowaliśmy znaczną zmianę w zakresie technicznej specjalizacji działów technicznych oraz działów utrzymania ruchu wielu firm, które poprzez skupienie się na zasadniczych i dalekosiężnych celach strategicznych wybrane przedsięwzięcia specjalistyczne powierzają podmiotom takim jak AED Polska Sp. z o. o., które profesjonalnie i kompleksowo gotowe są zapewnić obsługę a co za tym idzie w pełni odpowiadają za przeprowadzone i wdrożone procesy lub wykonane usługi.

Najnowsze wiadomości

30.03.2018

Laboratorium Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o. o. z dniem 30 marca 2018 roku uzyskało Świadectwo Uznania Laboratorium nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do prowadzenia badań laboratoryjnych pod numerem: 
LBU-242/27-18 zgodnie z  PN-EN ISO/IEC 17025:2005.


Już dzisiaj możesz wykonać kompleksową diagnostykę urządzenia technicznego dozorowanego metodą Emisji Akustycznej

– bez potrzeby opróżniania urządzenia,
– bez potrzeby wstrzymywania cyklu pracy,
– bez potrzeby inspekcji wewnętrznej ,
– bez potrzeby rozizolowywania urządzenia,
– bez potrzeby utylizacji magazynowanego medium,

Wybierz AED Polska Sp. z o. o. a doradzimy i opracujemy program badań technicznych pod kątem konkretnego urządzenia, zweryfikujemy niezbędne wymagania stawiane przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu Tobie pozostanie bezpieczne eksploatowanie urządzenia w ramach Utrzymania Ruchu oraz zaoszczędzony czas oraz środki finansowe.

Prześlij na adres e-mail: aed@aed-polska.pl  swoje dane kontaktowe oraz zagadnienie którym jesteś zainteresowany – gwarantujemy że odpowiedni dział AED Polska Sp. z o. o.  skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, celem omówienia sprawy.

czytaj więcej »
Zobacz pozostałe wpisy

Nasze nagrody i wyróżnienia:

Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o.o.

posiada wdrożony

Zintegrowany System Zarządznia

Jakością wg. ISO 9001/ISO 14001/ISO 45001