Nawigacja: O naszej firmie

O naszej firmie

ACOUSTIC EMISSION DIAGNOSTIC POLSKA Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług diagnostycznych w oparciu o metody badań nieniszczących (NDT). W 2005 roku firma AED Polska Sp. z o. o. nawiązała współpracę ze światowej klasy specjalistami z zakresu badań metodą Emisji Akustycznej, celem wdrażania i promowania najnowszych, bezinwazyjnych i wysokowydajnych technik badawczo-diagnostycznych. Efektem powyższych działań jest funkcjonowanie przedsiębiorstwa a wraz z nim kadry specjalistów o najwyższym stopniu kompetancji, którzy w oparciu o stosowne szkolenia, metodyki oraz wieloletnią praktykę z najwyższym zaangażowaniem analizują i badają prezentowane przypadki oraz aktywnie wspierają rozwój badań daignostycznych (NDT). W związku z aktualnymi potrzebami rynku oraz klientów z którymi na bieżąco konsultujemy pewne trendy staramy się oferować usługi oraz produkty które w pełni zaspokajają ich potrzeby. Nie bez przyczyny stale podnosimy swoje kawalifikacje, rozwijając tym samym swoje możliwości aby być konkurencyjnymi w długim okresie czasu. Zdobyte uznania, certyfikaty oraz przyznane świadectwa nie są pustymi dokumentami które można pozyskać dzięki okresowemu wysiłkowi – dla nas wyzwaniem jest każdy temat który zostanie przedstawiony w ramach współpracy lub koncepcji na opracowanie odpowiednich procedur w zakresie optymalizacji procesów. O firmieDzięki na bieżąco stawianym celom staramy się znacznie bardziej niż inni, a na pierwszym planie zawsze stoi BEZPIECZEŃSTWO oraz pozytywne relacje pomiędzy naszymi partnerami.

Chcąc uświadomić jak ważne jest utrzymanie urządzeń oraz infrastruktury technicznej w stanie pozwalającym na bezpieczną eksploatację, stale organizujemy spotkania z naszą kadrą specjalistów technicznych którzy spotykają się z coraz to nowymi wyzwaniami. Nie irytujemy się gdy zadawane są teoretycznie banalne pytania ponieważ to my jesteśmy specjalistami a klient powierza nam obiekt na którym nie musi się znać -wyznjemy przy tym zasadę „że to my jesteśmy dla Państwa a nie odwrotnie”. Nie obawiamy się nietypowych przedsięwzięć lub tematów z którymi stosunkowo rzadko się spotykamy ponieważ utwierdza nas to w przekonaniu że jesteśmy firmą godną zaufania, której poweirza się zadania trudne i wymagające najwyższego stopnia zaangażowania. Niejednokrotnie zdarza nam się wspierać w działaniu oraz badaniach naszych potencjalnych konkurentów mając świadomość że bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta jest najważniejsze a konkurencja partnerska poprostu wskazana.
Wspieramy naukę oraz kadrę specjalistów organizując spotkania pilotażowe oraz staże okresowe, praktyki zawodowe dla osób kreatywnych i ambitnych które faktycznie chcą wnosić swój wkład w dziedzinę badań diagnostycznych (NDT).

Jakub Kaźmierczak

Najnowsze wiadomości

30.03.2018

Laboratorium Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o. o. z dniem 30 marca 2018 roku uzyskało Świadectwo Uznania Laboratorium nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do prowadzenia badań laboratoryjnych pod numerem: 
LBU-242/27-18 zgodnie z  PN-EN ISO/IEC 17025:2005.


Już dzisiaj możesz wykonać kompleksową diagnostykę urządzenia technicznego dozorowanego metodą Emisji Akustycznej

– bez potrzeby opróżniania urządzenia,
– bez potrzeby wstrzymywania cyklu pracy,
– bez potrzeby inspekcji wewnętrznej ,
– bez potrzeby rozizolowywania urządzenia,
– bez potrzeby utylizacji magazynowanego medium,

Wybierz AED Polska Sp. z o. o. a doradzimy i opracujemy program badań technicznych pod kątem konkretnego urządzenia, zweryfikujemy niezbędne wymagania stawiane przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu Tobie pozostanie bezpieczne eksploatowanie urządzenia w ramach Utrzymania Ruchu oraz zaoszczędzony czas oraz środki finansowe.

Prześlij na adres e-mail: aed@aed-polska.pl  swoje dane kontaktowe oraz zagadnienie którym jesteś zainteresowany – gwarantujemy że odpowiedni dział AED Polska Sp. z o. o.  skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, celem omówienia sprawy.

czytaj więcej »
Zobacz pozostałe wpisy

Nasze nagrody i wyróżnienia:

Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o.o.

posiada wdrożony

Zintegrowany System Zarządznia

Jakością wg. ISO 9001/ISO 14001/ISO 45001