Nawigacja: Polityka Jakości

Polityka Jakości

Polityka Jakości przyjęta przez Zarząd AED Polska Sp. z o. o.

Działając w branży szeroko rozumianego serwisu urządzeń i instalacji przemysłowych, utrzymania ruchu zakładów przemysłowych firma AED Polska Sp. z o. o. oraz jej personel realizuje świadczone w tym zakresie usługi terminowo oraz zgodnie z wyspecyfikowanymi wymaganiami i oczekiwaniami Klientów.

W zakresie prowadzonej działalności na rzecz naszych Klientów zobowiązujemy się do spełniania przyjętych wymagań i ciągłego samodoskonalenia skuteczności systemu zarządzania jakością wg. ISO 9001:2008 oraz wszystkich procesów wpływających na jakość świadczonych przez nas usług.

Powyższe dążenia realizujemy w zakresie:

  • Osiąganie zadowolenia klienta;
  • Podnoszenie jakości i poziomu wykonywanych usług inwestując w nowocześniejsze urządzenia techniczne oraz wiedzę i umiejętności;
  • Podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Polityka jakości jest okresowo przeglądana podczas przeglądów kierownictwa, gdzie aktualizowane są cele polityki jakości i wskaźniki.

Najnowsze wiadomości

30.03.2018

Laboratorium Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o. o. z dniem 30 marca 2018 roku uzyskało Świadectwo Uznania Laboratorium nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do prowadzenia badań laboratoryjnych pod numerem: 
LBU-242/27-18 zgodnie z  PN-EN ISO/IEC 17025:2005.


Już dzisiaj możesz wykonać kompleksową diagnostykę urządzenia technicznego dozorowanego metodą Emisji Akustycznej

– bez potrzeby opróżniania urządzenia,
– bez potrzeby wstrzymywania cyklu pracy,
– bez potrzeby inspekcji wewnętrznej ,
– bez potrzeby rozizolowywania urządzenia,
– bez potrzeby utylizacji magazynowanego medium,

Wybierz AED Polska Sp. z o. o. a doradzimy i opracujemy program badań technicznych pod kątem konkretnego urządzenia, zweryfikujemy niezbędne wymagania stawiane przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu Tobie pozostanie bezpieczne eksploatowanie urządzenia w ramach Utrzymania Ruchu oraz zaoszczędzony czas oraz środki finansowe.

Prześlij na adres e-mail: aed@aed-polska.pl  swoje dane kontaktowe oraz zagadnienie którym jesteś zainteresowany – gwarantujemy że odpowiedni dział AED Polska Sp. z o. o.  skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, celem omówienia sprawy.

czytaj więcej »
Zobacz pozostałe wpisy

Nasze nagrody i wyróżnienia:

Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o.o.

posiada wdrożony

Zintegrowany System Zarządznia

Jakością wg. ISO 9001/ISO 14001/ISO 45001