Nawigacja: Uznanie – Licencja Federalnej Służby Bezpieczeństwa – Federacja Rosyjska

Uznanie – Licencja Federalnej Służby Bezpieczeństwa – Federacja Rosyjska

Elementy wchodzące w skład systemów „BARIERA” oraz „RADIOŚCIANA” otrzymały najwyższą ocenę jednostek naukowo-technicznych Federalnej Służby Bezpieczeństwa – Federacji Rosyjskiej. Jest to bezpośredni wyraz najwyższego uznania dla systemów które AED Polska Sp. z o. o. rekomenduje i oferuje w niezmienionej formie Państwu już dzisiaj z przeznaczeniem i na potrzeby rynku cywilnego. Innowacyjne Systemy Ukrytej Ochrony Obiektów otrzymały pozytywne opinie oraz świadectwa już na początku roku 2006, dzięki czemu bez ograniczeń mogą być wykorzystywane w strukturach siłowych (zbrojeniowych) jak również cywilnych. Dzięki najnowszym technologiom zastosowanym w produkcji systemu „BARIERA” oraz „RADIOŚCIANA” możemy w pełni świadomie oraz z pełną odpowiedzialnością stosować je w każdych warunkach atmosferycznych, terenowych oraz wszystkich regionach świata.
Proponowane przez AED Polska Sp. z o. o. systemy ochrony i monitoringu ukrytego dzięki powyższemu uznaniu są najwyżej oceniane i polecane do ochrony obiektów Państwowych o przeznaczeniu strategicznym tj. lotniska, bazy wojskowe, bazy paliwowe, strefy nadgraniczne i graniczne, strefy zasobów nienaruszalnych, elektrownie atomowe, strefy specjalnego przeznaczenia, porty itp.


Najnowsze wiadomości

30.03.2018

Laboratorium Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o. o. z dniem 30 marca 2018 roku uzyskało Świadectwo Uznania Laboratorium nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do prowadzenia badań laboratoryjnych pod numerem: 
LBU-242/27-18 zgodnie z  PN-EN ISO/IEC 17025:2005.


Już dzisiaj możesz wykonać kompleksową diagnostykę urządzenia technicznego dozorowanego metodą Emisji Akustycznej

– bez potrzeby opróżniania urządzenia,
– bez potrzeby wstrzymywania cyklu pracy,
– bez potrzeby inspekcji wewnętrznej ,
– bez potrzeby rozizolowywania urządzenia,
– bez potrzeby utylizacji magazynowanego medium,

Wybierz AED Polska Sp. z o. o. a doradzimy i opracujemy program badań technicznych pod kątem konkretnego urządzenia, zweryfikujemy niezbędne wymagania stawiane przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu Tobie pozostanie bezpieczne eksploatowanie urządzenia w ramach Utrzymania Ruchu oraz zaoszczędzony czas oraz środki finansowe.

Prześlij na adres e-mail: aed@aed-polska.pl  swoje dane kontaktowe oraz zagadnienie którym jesteś zainteresowany – gwarantujemy że odpowiedni dział AED Polska Sp. z o. o.  skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, celem omówienia sprawy.

czytaj więcej »
Zobacz pozostałe wpisy

Nasze nagrody i wyróżnienia:

Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o.o.

posiada wdrożony

Zintegrowany System Zarządznia

Jakością wg. ISO 9001/ISO 14001/ISO 45001