Nawigacja: Z kim współpracujemy

Z kim współpracujemy

        Znając realia rynku oraz potrzeby klientów, od lat indywidualnie rozpatrujemy poszczególne przypadki badań – doboru metody, sprzętu diagnostycznego, personelu, procesów techniczno-logistycznych oraz jakościowych w porozumieniu z naszymi klientami. Posiadając kompetentny zespół specjalistów staramy się dobrać i przedłożyć inwestorowi optymalny wariant współpracy zaróno pod kątem efektywności, finansów oraz funkcjonalności.
        Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym jak również klienci indywidualni, którzy bardzo często stykają się z problemami funkcjonowania urządzeń oraz infrastruktury technicznej. 
        Gwarantujemy za profesjonalne podejście i analizę każdego przypadku przedstawionego naszym specjalistom. W przypadku wystąpienia nawet bardzo nietypowego zjawiska lub awarii pozostajemy do Państwa dyspozycji – mając nadzieję że spełnimy pokładane w nas oczekiwania

AED Polska Sp. z o. o.

będąc liderem w badaniach nieniszczących z wykorzystaniem metody Emisji Akustycznej od wielu lat stara się uświadomość zarówno swoim dotychczasowym ale również i przyszłym klientom fakt istotności wynikający z pojęcia BEZPIECZEŃSTWA w długookresowej eksploatacji urządzeń oraz obiektów technicznych.

Państwa przypadek rozpatrujemy indywidulanie:

  • w najkrótszym możliwym czasie, w porozumieniu z Państwa personelem 
  • znajdziemy i przedstawimy optymalny wariant współpracy oraz koncepcję przeprowadzenia badań nawet w przypadku gdy wszyscy twierdzą że dla Państwa nie widzą rozwiązania 
  • zweryfikujemy dane techniczne z faktycznymi parametrami w ramach wizji lokalnej obiektu 
  • w sytuacjach awaryjnych będziemy do Państwa dyspozycji starając się optymalnie zarządzać całym przedsięwzięciem
  • zaangażowanie ze strony Państwa specjalistów w proces badań ograniczamy do minium. Wymagamy jedynie wsparcia w zakresie zapoznania się z obiektem oraz przeszkolenia w zakresie indywidualnych, zakładowych przepisów BHP oraz P.POŻ.
  

Dołącz do grupy naszych
klinetów

  • nasi klienci
  • nasi klienci
  • nasi klienci

Najnowsze wiadomości

30.03.2018

Laboratorium Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o. o. z dniem 30 marca 2018 roku uzyskało Świadectwo Uznania Laboratorium nadane przez Urząd Dozoru Technicznego do prowadzenia badań laboratoryjnych pod numerem: 
LBU-242/27-18 zgodnie z  PN-EN ISO/IEC 17025:2005.


Już dzisiaj możesz wykonać kompleksową diagnostykę urządzenia technicznego dozorowanego metodą Emisji Akustycznej

– bez potrzeby opróżniania urządzenia,
– bez potrzeby wstrzymywania cyklu pracy,
– bez potrzeby inspekcji wewnętrznej ,
– bez potrzeby rozizolowywania urządzenia,
– bez potrzeby utylizacji magazynowanego medium,

Wybierz AED Polska Sp. z o. o. a doradzimy i opracujemy program badań technicznych pod kątem konkretnego urządzenia, zweryfikujemy niezbędne wymagania stawiane przez Urząd Dozoru Technicznego, dzięki czemu Tobie pozostanie bezpieczne eksploatowanie urządzenia w ramach Utrzymania Ruchu oraz zaoszczędzony czas oraz środki finansowe.

Prześlij na adres e-mail: aed@aed-polska.pl  swoje dane kontaktowe oraz zagadnienie którym jesteś zainteresowany – gwarantujemy że odpowiedni dział AED Polska Sp. z o. o.  skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, celem omówienia sprawy.

czytaj więcej »
Zobacz pozostałe wpisy

Nasze nagrody i wyróżnienia:

Acoustic Emission Diagnostic Polska Sp. z o.o.

posiada wdrożony

Zintegrowany System Zarządznia

Jakością wg. ISO 9001/ISO 14001/ISO 45001